[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Női Fórum » Női Fórum » Szülés utáni depresszió? (Mit is jelent ez pontosan? Tudom, hogy átestem-e rajta?)
Szülés utáni depresszió?
BabákDátum: Kedd, 2013-03-19, 2:46 PM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 6
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A szülés utáni depresszió hazánkban és a világon elég sok nőt érint...
De vajon lehet-e tudni hogy tényleg átestünk-e rajta?
Ti mit éltetek meg a szülés utáni fél évben? Éreztétek-e úgy hogy ez nem megy, másképp reagáltatok-e egy jelentéktelen helyzetre, mint szülés előtt? Volt-e a férjetekkel több vitátok?

Ezeke a kérdések mind- mind a szülés utáni depresszió jelei is lehetnek- na persze van akinél enyhe lefolyásban- és van akinél igen komoly gondok kíséretében jelentkezhet!


Mosolygóbabák
 
kriszta1006Dátum: Szerda, 2013-03-20, 0:46 AM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nálam az első gyereknél,jött ki jobban,bár ezt se vette senki észre,Én éreztem csak.
Most a 2-diknál,sokkal enyhébb volt ez a z érzés.
Vitám amugy is van mindig mindenkivel,mert örök harcos vagyok,de nem vettem észre hogy több lett volna.
 
BeatrixDátum: Csütörtök, 2013-03-21, 12:35 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hát azt hiszem én is átestem rajta. Engem nagyon zavart az, hogy nem tartották be a 6 hetet a kíváncsiskodók. Nem volt tapasztalatom gyermeknevelés terén és iszonyat ingerült voltam, mert napi 3 órákat aludtam. És amikor jött egy látogató, nem tudtam akkkor megetetni a babámat, amikor én szerettem volna, és nagyon nagy küzdelemben voltunk a sargasággal, ami azt jelentette, hogy a kicsi alig evett, és ez miatt fejnem kellett a tejem, hogy ne menjen el. A fejés vett el sok időt, ezért nem aludtam semmit. Mire végeztem a fejéssel a kicsi újból kelt...és ez ment körforgásba. A férjem kiküldetésben volt 3 hétig, a szüleim távol tőlem, nem tudtam kis albérletünkben elszállásolni őket, anyósom tolakodó volt és hátráltatott, mint segítet volna...ezért voltam ingerültebb...a másodiknál azt hiszem talpraesetebb leszek. Mert én is örök harcos vagyok és most már nem magamban forrongok, hanem megmondom mindenkinek, hogy én mit gondolok és érzek. Igaz ezzel megbántok sok embert és mondták is, h nem ilyen voltam előtte. De amióta megszületett a kisfiam azóta egy igazi oroszlán vagyok, és harapok ha a gyermekemet esetleg nem tudhatom nyugodt körülmények között!
 
mhotelDátum: Hétfő, 2013-06-17, 2:11 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
: Szeretettel várja kedves vendégeit a Hotel Molnár Budapest! www.hotel-molnar.hu!
 
Fórum » Női Fórum » Női Fórum » Szülés utáni depresszió? (Mit is jelent ez pontosan? Tudom, hogy átestem-e rajta?)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: